Venkovní žaluzie

 Venkovní žaluzie

Nejpoužívanějším venkovním stínícím systémem jsou venkovní žaluzie nebo také předokenní žaluzie. Jejich hlavní předností je regulace denního světla, ale přitom zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Dnes je můžeme vidět na obytných domech, ale taky na administrativních a komerčních budovách.

zastínění oken, kde provedení neumožňuje montáž venkovních žaluzií, používáme fasádní žaluzie nebo samonosné systémy STF1 a STF2. Rozdíl mezi nimi je hlavně v přiznání nebo zapuštění vodícího profilu.

ISO-KASTL je vysoce variabilní prvek určený pro montáž venkovních žaluzií pod omítku. ISO-KASTL byl vyvinut tak, aby zamezil vzniku tepelných mostů, usnadnil montáž žaluzií a současně mohl být snadno a rychle zabudován do jakékoliv stavby vč. nízkoenergetických domů.

MERINIT termoizolační sendvičové desky zapuštěného vodicího profilu doporučujeme kombinovat se žaluziovým krytem ISO-KASTL. Získáte tak kvalitně izolovaný systém, a navíc výsledný estetický vzhled bude dokonalý.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

 
S-90
Z-90, Z-70
C-80, C-65
F-80

E-50K, E-50M

Fasádní žaluzie a samonosné systémy  
Fasádní žaluzie
Samonosný systém STL
Samonosný systém STF 1
Samonosný systém STF 2
Podomítkové kryty  
Podomítkový kryt ISO-KASTL
MERINIT sendvičové desky

venkovni-zaluzieKontaktujte nás

Kvalitní zastínění s.r.o.

Bezejmená 138

783 75, Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: +420 608 883 235

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.