Pevné okenní sítě proti hmyzu

Pevné sítě proti hmyzu

Tento typ sítí proti hmyzu má pevnou konstrukci, která se dá vsadit do rámů všech typů oken – ať už jsou to plastová, hliníková nebo dřevěná eurookna. V této variantě je síť uchycena a napnuta do hliníkového rámu a šetrně umístěna na okno. Každá síť se vyrábí přímo na míru dle velikosti okna. U pevných okenních sítí není třeba zasahovat do rámu okna díky použití vhodných držáků a samotná instalace i údržba jsou velice jednoduché. Rám okenní sítě se skládá z hliníkových profilů, které jsou spojeny pomocí vnějších nebo neviditelných vnitřních rohových spojek. Síť k oknu lze uchytit pomocí speciálních otočných, pružinových nebo vsazovacích držáků. Díky jednoduchosti této konstrukce se s okenní síťkou snadno manipuluje.

Sítě proti hmyzu

Rám sítě proti hmyzu snadno sladíte s okny. Mimo základní nabídky barevného provedení rámů sítí dodáváme sítě v jakékoliv barvě dle vzorníku RAL nebo dle vzorníku renolitových fólií. V nabídce síťovin naleznete několik typů a barev síťovin.

 

Typy a barevné provedení síťovin

Síťoviny

Síťovina používaná na pevné, posuvné a rolovací sítě je vyrobena ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou. Díky tomuto složení síťovina nereaguje na teplotní výkyvy. V naší nabídce najdete tuto síťovinu v černém nebo šedém provedení, přičemž šedé sítě jsou zaručeně nejméně vizuálně rušivé. Kromě standardního provedení jsou dostupné také sítě zamezující průchodu pylů, s UV vrstvou, s vylepšenou průhledností a také sítě se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat. Na plisované sítě se používá speciální síťovina, která je stabilnější než plochá síťovina. Je vyrobena z PVC a vláken z kevlaru. Díky použití nejkvalitnějších materiálů mají tyto sítě velice dlouhou životnost.

Typy síťovin

Standardní síťovina
Extra průhledná síťovina „INVISIBLE“
Zesílená síťovina „PETSCREEN“
Protipylová síťovina

pevne-okenni-site-proti-hmyzu

Kontaktujte nás

Kvalitní zastínění s.r.o.

Bezejmená 138

783 75, Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: +420 608 883 235

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.