Jak správně vybrat stínící techniku

 • Novinky z oboru

  13.2.2018

  Užijte si léto… aneb jak správně vybrat stínicí techniku.

  Současným trendem nejen obytných, ale i komerčních prostor jsou velká okna, která v interiéru zajistí dostatek světla a tvoří ho vzdušným.

  Jak ale správně postupovat při výběru stínicí techniky a na co je potřeba dát si pozor?

  Nejdříve si položte otázku, co od stínicí techniky očekáváte?

  Vadí vám pohledy sousedů? Ruší vás ze spánku pouliční osvětlení? Potřebujete regulovat sluneční paprsky kvůli práci na počítači nebo potřebném odpočinku při čtení knihy či sledování televize? Bude pro vás rozhodujícím kritériem při výběru cena, funkčnost nebo design?

  Výběr vhodného systému

  Pracujte s informací, že řešení není pouze jedno. Volit můžete mezi vnitřním nebo venkovním stíněním. Obě skupiny zahrnují řadu systémů, které se liší možnou mírou zatemnění, způsoby kotvení, maximálními rozměry, možnostmi ovládání či vhodností použití pro různé typy oken.

  Z interiérové stínicí techniky jsou nejčastěji využívané látkové roletytwintex,  římské roletyzávěsy nebo dnes velmi oblíbené dřevěné žaluzie.

  Díky široké škále barev, materiálů a vzorů můžete se stínicí technikou v interiéru doslova čarovat. Syté barvy či látky s výrazným vzorem mohou stínicí prvek změnit v dominantu celého interiéru.

  V sekci Outdoor Living, která zahrnuje produkty zaměřené na zastínění teras a prostor ve volných zahradách nabízíme markýzy a pergoly.

  Doporučujeme vždy využít služeb odborné montážní firmy, která má v této oblasti nezbytné zkušenosti. Na vyžádání vám rádi poskytneme kontakt na našeho obchodního partnera ve vašem regionu. Síť našich obchodních partnerů v současné době pokrývá celou Českou republiku.
  Odborná firma vám nejen poradí při zaměření či montáži výrobku, ale především dokáže na základě zkušeností z praxe lépe posoudit vhodnost vámi zvoleného systému a zda právě vámi preferovaný typ stínění bude splňovat vaše požadavky a očekávání.

Kontaktujte nás

Kvalitní zastínění s.r.o.

Bezejmená 138

783 75, Dub nad Moravou

E: adrian.pas@seznam.cz

T: +420 608 883 235

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.